امروز: 1399/12/15 | Thursday 4th of March 2021
فرماندار شهرستان بوشهرمطرح کرد:

اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک در راستای جلوگیری از شیوع کرونا

فرماندار شهرستان بوشهر گفت: اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک از اقدامات شایسته و بسیار قابل قبول سازمان بیمه سلامت دراستان و در راستای کاهش استفاده از دفترچه و جلوگیری از شیوع کرونا است.

عباس جمشیدی در گفت وگو با خبرنگار آی هینا، اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک را از اقدامات شایسته و بسیار خوب سازمان بیمه سلامت دراستان دانست و گفت: نسخه‌ نویسی الکترونیک باعث می‌شود، اطلاعات بیمار و نسخ تجویزی به طور صحیح ثبت شود و علاوه بر پیشگیری از تجویزهای اشتباه و تداخل های دارویی، از دیگر فواید آن می توان به صرفه جویی در مصرف کاغذ و مدیریت منابع اشاره کرد.

وی با بیان اینکه نسخه نویسی الکترونیک که بدون استفاده از دفترچه انجام می شود، از شیوع ویروس و آلودگی ها هم جلوگیری می کند گفت: امیدواریم در آینده نه چندان دور شاهد اجرای کامل این طرح باشیم که مستلزم همکاری همه جانبه مراکز و مؤسسات درمانی در استان است.

فرماندار بوشهر از اقدامات حمایتی بیمه سلامت و پوشش بیمه آحاد جامعه و پرداخت به موقع مطالبات مراکز درمانی تقدیر کرد و افزود: امیدواریم بیمه شدگان، پزشکان و مراکز و مؤسسات درمانی نیز در این مسیر همکاری و همراهی کنند.

برچسب ها: منتخب استانها