امروز: 1399/12/15 | Thursday 4th of March 2021
معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان:

بيمه سلامت خدمات مطلوبی در جهت کاهش آسیب های ناشی از بیماری کرونا به مردم ارائه كرده است

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان از اقدامات حمایتی بیمه سلامت استان در جهت کاهش آسیب های ناشی از بیماری کرونا تقدير كرد.

به گزارش خبرنگار آي هينا، دکتر رضا عباسی مدیر کل بیمه سلامت استان سیستان و بلوچستان در دیدار با معاون سیاسی و اجتماعی استانداری اين استان گزارشی از خدمات بیمه سلامت ارائه كرد و افزود: بیمه سلامت استان توانسته است افرادی که دارای کد ملی و فاقد دفترچه بیمه درماني هستند را بصورت رایگان تحت پوشش قراردهند و از خدمات نظام بیمه سلامت در مراکز درمانی بهره مند شوند.

در ادامه دکتر کوثری معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان گفت : بیمه سلامت در شرایط حساس کرونایی  اقدامات حمایتی خوبی از بیمه شدگان انجام داده بطوری كه از اول شیوع بیماری خدمات بیمه ای مطلوبی در جهت کاهش آسیب های ناشی از بیماری کرونا به مردم ارائه كرده است.

وي افزود: با توجه به شرایط کنونی انتظار می رود همچنان بیمه شدگان مورد حمایت سازمان بیمه سلامت قرار گیرند و شرایط بیمه ای برای مردم تسهیل و تسریع شود.

 معاون سیاسی و اجتماعی استانداری سیستان و بلوچستان ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل و کارکنان بیمه سلامت استان گفت: با تلاشها و پیگیریهای شبانه روزی قطعا آینده روشنی در بحث سلامت مردم در پیش روی حوزه سلامت کشور وجود خواهد داشت که باعث ارتقاء سلامت مردم جامعه مي شود.

 

برچسب ها: منتخب استانها