امروز: 1399/12/15 | Thursday 4th of March 2021
مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی:

بدهی بیمه سلامت ‌به موسسات دولتی و غیر دولتی استان پرداخت شد

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: بیمه سلامت خراسان جنوبی تمام بدهی خود به موسسات دولتی و غیر دولتی را پرداخت کرده است.

علی اربابی در گفت و گو با پايگاه خبري بيمه سلامت بيان كرد: باید کاری کنیم تا در سازمان بیمه سلامت اتفاقی که رخ می‌دهد به نفع مردم باشد و خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بین ما و مردم باید اطلاع رسانی لازم را انجام داده و به مردم منعکس کنند.

وی با بیان اینکه باید احقاق حق مردم صورت بگیرد و مردم حقوق خود را در مواجه با بحث درمان بدانند گفت: باید بهترین درمان با کیفیت و حداقل هزینه‌های درمانی برای مردم صورت بگیرد.

مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی ادامه داد: یک رکن این کار خود بیمه شده است و باید نخست صیانت از سمت بیمه شده باشد و هزینه‌ای که پرداخت می‌کند در بهترین شرایط برایش هزینه شده و در بیماری با چالش مواجه نشود.

اربابی تصریح کرد: رکن دیگر سازمان بیمه است که باید به تکالیف قانونی خود عمل کند و استمرار طلبی داریم از ارباب جراید که به ما کمک کنند تا بتوانیم بهترین اطلاعات را در اختیار مردم قرار دهیم چرا که هدف ما تامین منافع مردم و بیمه شده است و باید کاری کنیم که خواسته‌ای از مردم باقی نماند.

برچسب ها: منتخب استانها