امروز: 1399/03/18 | Sunday 7th of June 2020
نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد:

قدردانی از عملکرد بیمه سلامت

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد بیمه سلامت موجب رضایتمندی بیمه شدگان شد.

به گزارش پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت ایران( آی هینا )؛ دکتر مرتضی صفاری ازجمله دغدغه های نمایندگان مجلس شورای اسلامی را موضوع سلامت مردم در کشور عنوان کرد و افزود: همکاران ما در مجلس شورای اسلامی تمامی تلاششان بر این است براندیشیدن تمهیداتی است که مردم در حوزه سلامت مشکلی نداشته باشند.

نماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی همچنین ادامه داد: بیمه سلامت توانسته خدمات درمانی مورد نیاز بیمه شدگان را در کمترین زمان و به موقع در اختیار آنان قراردهد و این عملکرد مطلوبی که در دولت یازدهم اتفاق افتاده؛ موجب رضایتمندی طیف وسیعی از آحاد جامعه شده است.

وی همچنین متذکر شد: سازمان بیمه سلامت ایران از چند مدت اخیر توانسته با در نظر گرفتن نیاز درمانی بیماران و اولویت دهی به آنان در مسیری حرکت کند که دغدغه های درمان مردم کاهش یابد؛ این سازمان به عنوان بزرگترین سازمان بیمه گر پایه کشور توانست همگام با اجرای طرح تحول سلامت با بیمه نمودن اقشار آسیب پذیر در صندوق بیمه سلامت همگانی ، برگ زرین و پر افتخاری را در عرصه سلامت به منصه ظهور بگذارد.

این مقام مسئول عملکرد این سازمان بیمه گر در حوزه سلامت را بسیار مثبت ارزیابی کرد و با اشاره به وجود امکانات درمانی و خدمات بخش سلامت در حوزه انتخابیش اذعان داشت: جمعیت نطنز در ۵۰ سال پیش بسیار بیشتر از زمان حال بوده است که به خاطر عدم وجود امکانات پزشکی مناسب مردم به تهران مهاجرت کرده اند. در حال حاضر هم شاهد عدم وجود امکانات پزشکی در حد نیاز این مردم هستیم لذا امیدواریم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تمام تلاش خود را برای بهره مندی شایسته از حداقل امکانات موجود در منطقه به کار گیرد.

 

 

برچسب ها: منتخب, منتخب استانها