امروز: 1399/03/15 | Thursday 4th of June 2020
مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:

آماده سازی زیر ساخت های نظام ارجاع الکترونیک در چهارمحال و بختیاری/پرداخت مطالبات موسسات درمانی به روز شد

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: آماده سازی زیر ساخت های نظام ارجاع الکترونیک در چهارمحال و بختیاری مهیا شده است و تا یک ماه دیگر این طرح در استان اجرایی می شود.

دکتر صفر فرامرزی در این گفتگو به خبرنگار آهینا گفت: اداره کل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری عملکرد بسیار خوب و مطلوبی را د راستای رضایتمندی بیمه شدگان داشته است.

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری مهمترین حرکت این اداره کل را در گام اول راه اندازی سامانه تایید خدمات پاراکلینیک ذکر کرد که طی جلسات متعدد با دانشگاه علوم پزشکی استان و شرکای کاری این اداره کل در استان اجرایی شده است به نحوی که خدمات سلامت بر اساس آن به بیمه شدگان ارائه می شود.

فرامرزی همچنین افزود: آماده سازی زیر ساخت های نظام ارجاع الکترونیک در چهارمحال و بختیاری مهیا شده است و تا یک ماه دیگر این طرح در استان اجرایی می شود.

وی یادآور شد: از آنجائیکه حدود 45 درصد از جمعیت کل استان در روستاها، عشایر و شهرهای زیر 20 هزار نفر زندگی می کنند به همین دلیل اجرای نظام ارجاع الکترونیک در چهارمحال و بختیاری از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

مدیرکل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری در خصوص پرداخت به موسسات درمانی خاطرنشان کرد: با توجه به دستور رئیس جمهور، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین عنایت ویژه مدیرعامل و معاون توسعه مدیریت و منایع سازمان پرداخت به موسسات و مراکز درمانی طرف قرارداد با این اداره کل کاملاً به روز شده است و تنها بدهی ما چند ماه به دانشگاه علوم پزشکی است که ظرف یک ماه آینده تسویه خواهد شد.

این مقام مسئول اضافه کرد: اداره کل بیمه سلامت چهارمحال و بختیاری توانست به مدت سه سال پیاپی، موفق به کسب رتبه اول در جشنواره شهید رجایی استان شود. لازم به ذکر است این اداره کل در ارزیابی عملکرد استانی در شاخص های سازمانی این مقام را به دست آورد.

 

 

 

 برچسب ها: منتخب, منتخب استانها