امروز: 1399/11/05 | Sunday 24th of January 2021

پوشش همگانی سلامت چراغی روشن برای یک جهان سالم و عادلانه

کمپین روز جهانی پوشش همگانی سلامت 2020 باید به جهانیان یادآوری کند که سلامتی برای همه یک آرزوی طولانی مدت نیست، بلکه یک اولویت فوری برای پایان دادن به این بحران و ظهور قوی تر است.  

ادامه مطلب

کارشناس فنی سازمان جهانی بهداشت:

افزایش کارآمدی نسخه‌الکترونیک نیازمند یکپارچه سازی است

کارشناس فنی سازمان جهانی بهداشت به نسخه الکترونیک اشاره کرد و گفت: این اقدام به صورت جداگانه در وزارت بهداشت، سازمان بیمه سلامت ایران و سازمان تامین اجتماعی در حال انجام است که به منظور افزایش کارآمدی پیشنهاد سازمان جهانی بهداشت و شورای عالی بیمه بر یکپارچه سازی آن است.

ادامه مطلب

در كشور آلمان صورت گرفت:

راه اندازي صندوق بیمه ای حوادث طبیعی با هدف تحت پوشش قرار دادن کشورهای آسیب پذیر در حال توسعه

صندوق جدید بیمه ای بلایای طبیعی آلمان با پیوستن نهادهای دولتی آلمان و شرکت های بیمه خصوصی برای سرمایه گذاری در بیمه کشورهای آسیب پذیر در حال توسعه در برابر خطر بلایای طبیعی راه اندازی شده است.

ادامه مطلب

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران:

باید با استفاده از تجارب کشورهای موفق سیستم‌های کنونی بیمه را ارتقاء و آن را کارآمدتر کنیم

نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت: باید بتوانیم با استفاده از تجارب کشورهای موفق، سیستم‌های کنونی بیمه را ارتقاء و آن را کارآمدتر کنیم و از منظر بیمه های اجتماعی نیز مسائل مختلف را بررسی کنیم تا در نهایت به سمت سیستمی با بازدهی بیشتر دست یابیم.

ادامه مطلب

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران در دیدار با نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران:

پیش بینی اختصاص منابع قابل توجه به خدمات دندانپزشکی و بیماران صعب‌العلاج در سال آینده / اهميت همکاری سازمان جهانی بهداشت در زمینه آموزش همگانی و نظام پرداخت با بیمه سلامت

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران از پیش بینی اختصاص منابع قابل توجه به خدمات دندانپزشکی و بیماران صعب‌العلاج در سال آینده خبر داد و بر اهميت همکاری سازمان جهانی بهداشت به خصوص در زمینه آموزش همگانی و نظام پرداخت با بیمه سلامت تاکید کرد

 

ادامه مطلب

در رویداد مجازی سازمان جهانی بهداشت مطرح شد:

آمادگی در شرایط اضطراری بخشی از چشم انداز بزرگ سلامت برای همه

آمادگی در شرایط اضطراری سلامتی، بخشی از چشم انداز بزرگ سلامت برای همه است و در همین راستا رویدادی مجازی به میزبانی مشترک کشورهای فنلاند، فرانسه و اندونزی با همراهی سازمان جهانی بهداشت برگزار شد.

ادامه مطلب

تاثیر کرونا بر بیمه درمانی آمریکایی‌ها

طبق نظرسنجی اخیر انجام شده توسط سیستم بهداشت و درمان آمریکا، تقریباً از هر 10 جوان آمریکایی، 3 نفر می‌گویند که پوشش بیمه درمانی آن‌ها تحت تاثیر بیماری همه گیر کووید 19 قرار گرفته است.

ادامه مطلب

کارشناس امور بین الملل سازمان بیمه سلامت خبر داد:

وبینار سازمان جهانی بهداشت با موضوع دسترسی عادلانه به داروهای بیماریهای غیر واگیر/علاقمندان ثبت نام کنند

کارشناس امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: روز چهارشنبه 30 مهر مصادف با 21 اکتبر در کشور سوئیس در ساعت 11:30 به وقت تهران و ساعت 13 به وقت آمستردام، برلین، رم، استکهلم و وین از طریق نرم افزار زوم وبیناری برگزار خواهد شد تا از تلاش‌های جهانی و ملی برای شکل دادن به بازار داروهای بیماری های غیرواگیر و بهبود دسترسی عادلانه به آنها رونمایی شود.

ادامه مطلب

معرفی سیاست یکپارچه بیمه کووید ۱۹ در عمان

اتاق بازرگانی و صنایع عمان برای حمایت از معرفی یک بیمه نامه درمانی استاندارد یکپارچه برای پوشش آزمایش و درمان کووید19 در این کشور، با بیمه‌های سلامت همکاری می‌کند.

ادامه مطلب

توجه ویژه به مراقبت‌های بهداشتی اولیه در همه گیری کرونا

بیماری کووید 19 نظام‌های سلامت را تحت فشار قرار می‌دهد و در این شرایط، مراقبت‌های بهداشتی اولیه بخش مهمی از آمادگی و پاسخ به بیماری همه گیر و پایه و اساس بهبود است.

ادامه مطلب

سپر پاندمی در برابر کووید ۱۹ در آفریقای جنوبی

یک شرکت بیمه‌ای در آفریقای جنوبی محصول جدید بیمه‌ای به نام سپر پاندمی را برای محافظت از بیمه شدگان در برابر پیامدهای مالی بستری در بیمارستان بر اثر بیماری کووید 19 معرفی کرده است.

ادامه مطلب