امروز: 1399/07/08 | Tuesday 29th of September 2020

معرفی سیاست یکپارچه بیمه کووید ۱۹ در عمان

اتاق بازرگانی و صنایع عمان برای حمایت از معرفی یک بیمه نامه درمانی استاندارد یکپارچه برای پوشش آزمایش و درمان کووید19 در این کشور، با بیمه‌های سلامت همکاری می‌کند.

ادامه مطلب

توجه ویژه به مراقبت‌های بهداشتی اولیه در همه گیری کرونا

بیماری کووید 19 نظام‌های سلامت را تحت فشار قرار می‌دهد و در این شرایط، مراقبت‌های بهداشتی اولیه بخش مهمی از آمادگی و پاسخ به بیماری همه گیر و پایه و اساس بهبود است.

ادامه مطلب

سپر پاندمی در برابر کووید ۱۹ در آفریقای جنوبی

یک شرکت بیمه‌ای در آفریقای جنوبی محصول جدید بیمه‌ای به نام سپر پاندمی را برای محافظت از بیمه شدگان در برابر پیامدهای مالی بستری در بیمارستان بر اثر بیماری کووید 19 معرفی کرده است.

ادامه مطلب

تلاش‌های حوزه سلامت ترکیه در بحران کرونا

یکی از مسئولان بانک جهانی اعلام کرد که تلاش‌های ترکیه در زمینه ارتقای شاخص‌های سلامت همگانی، آن هم در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا قابل تقدیر است.

ادامه مطلب

کارشناس امور بین الملل سازمان بیمه سلامت:

بازبینی فعالیت های مشترک بیمه سلامت و WHO با محوریت پوشش همگانی سلامت

کارشناس امور بین الملل سازمان بیمه سلامت از بازبینی فعالیت های مشترک بیمه سلامت و سازمان جهانی بهداشت با محوریت مقابله با کووید19 در سال های 21-2020 خبر داد.

ادامه مطلب

نحوه پذیرش بیماران کرونایی‌ در بیمارستانهای عمان

یک مقام ارشد وزارت بهداشت عمان اعلام کرد که بیمارستان‌های خصوصی این کشور باید بدون توجه به توانایی پرداخت هزینه‌های بستری در بیمارستان توسط بیمار، مجبور به پذیرش و معالجه بیماران کووید 19 باشد.

ادامه مطلب

سلامت روان و کووید 19

با توجه به اینکه بیماری همه گیر کووید ۱۹ به سرعت در سرتاسر جهان از این سو به آن سو پخش می‌شود، موجب نگرانی و ترس قابل توجهی در کل جمعیت وهمچنین بین گروه‌های خاص مانند افراد مسن و ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی درمانی شده است.

ادامه مطلب