امروز: 1398/04/31 | Monday 22nd of July 2019
با هدف کمک به هزینه های بهداشتی فقرا صورت گرفت؛

پوشش هزینه‌های بهداشتی فقرا با کارت‌های بیمه در پاکستان

دولت پاکستان با صدور کارت‌های بیمه درمانی، هزینه‌های بهداشتی فقرا را پوشش می‌دهد. این کارت ها معروف به صحت کارت بوده و به منظور اطمینان از قابلیت دسترسی جمعیت کم درآمد پاکستان به درمان در نظر گرفته شده است.

ادامه مطلب

ابتکار یک شرکت اندونزیایی؛

ارائه بیمه درمانی رایگان به مشارکت کنندگان در جمع آوری زباله

 یک شرکت اندونزیایی به منظور ارائه بیمه درمانی به افراد کم درآمد، اقدام به جمع آوری و تبادل زباله می‌کند. این ایده مبتکرانه توسط گروهی از دانش آموزان اندونزیایی و با هدف کمک به افراد نیازمند مطرح شده است.

ادامه مطلب

کارشناس امور بین الملل سازمان بیمه سلامت:

بیش از ۹۰ هزار نفر از اتباع خارجی به بیمه سلامت همگانی دسترسی دارند

کارشناس امور بین الملل سازمان بیمه سلامت در گفت‌وگو با خبرنگار آی هینا  با اشاره به جلسه ای که با موضوع  اتباع و مهاجرین خارجی با حضور سازمانهای مرتبط و مدیران سازمان بیمه سلامت در وزارت کشور برگزار شد؛ از دسترسی  بیش از ۹۰ هزار نفری اتباع خارجی به بیمه سلامت همگانی در ایران خبر داد.

ادامه مطلب

در گزارش سازمان بهداشت جهانی مطرح شد:

ضرورت بهره مندی از منابع مازاد در دستیابی به پوشش سلامت همگانی و اهداف توسعه پایدار

سازمان جهانی بهداشت درگزارشی بهره مندی از منابع مازاد را در دستیابی به پوشش سلامت همگانی و اهداف توسعه پایدار ضروری  دانست.

ادامه مطلب

اهمیت مراقبت‌های بهداشتی اولیه و توجه ویژه سازمان جهانی بهداشت

مراقبت‌های بهداشتی اولیه می‌تواند بیشتر نیازهای بهداشتی فرد را در دوران زندگی تامین کند. سیستم‌های بهداشتی با مراقبت‌های بهداشتی اولیه قوی برای دستیابی به پوشش سلامت همگانی مورد نیاز است.

ادامه مطلب

سازمان جهانی بهداشت در گزارشی تاکید کرد:

حصول عدالت در سلامت با دسترسی به خدمات سلامت پایه

سازمان جهانی بهداشت درگزارشی برنامه ریزی دقیق برای تخصیص ها را به گونه ای که همه مردم بتوانند به خدمات سلامت پایه دسترسی یابند؛ موجب حصول عدالت در سلامت دانست.

ادامه مطلب

مشاور بین الملل سازمان جهانی بهداشت در گفت‌وگو با آی‌هینا:

ایجاد توازن و هماهنگی باید در بیمه‌های پایه مورد توجه قرار گیرد

مشاور بین الملل سازمان جهانی بهداشت گفت: آن چیزی که در بیمه‌های پایه باید مورد توجه قرار گیرد، ایجاد توازن و هماهنگی است تا اقدامات به بهترین شکل انجام شود.

ادامه مطلب

مشاور بین الملل سازمان جهانی بهداشت در دیدار با مدیران سازمان بیمه سلامت:‏

علاوه بر محدودیت منابع نظام سلامت، مشکل تحریم‌ها نیز در ایران وجود دارد

مشاور بین الملل سازمان جهانی بهداشت گفت: یکی از چالش‌های مهم ایران، محدودیت در بودجه نظام سلامت است. هرچند با توجه به بسته‌های ‏خدماتی مانند بقیه کشورها با محدودیت منابع روبه‌رو هستیم، اما درباره ایران نکته تحریم‌ها هم وجود دارد. به جز ‏تحریم‌ها که چالش مخصوص ایران است، بقیه مشکلات مانند محدودیت منابع در سایر کشورها نیز وجود دارد.‏

ادامه مطلب

رییس گروه امور بین الملل سازمان بیمه سلامت در گفت‌وگو با آی هینا خبر داد:‏

دیدار نماینده سازمان جهانی بهداشت با مسئولان سازمان بیمه سلامت در راستای مدیریت منابع

رییس گروه امور بین الملل سازمان بیمه سلامت گفت: نماینده سازمان جهانی بهداشت در راستای مدیریت منابع در نظام سلامت و ‏اولویت بندی خدمات سلامت با مسئولان سازمان‌های بیمه گر درمانی کشور دیدار و گفت‌وگو می‌کند.‏

ادامه مطلب