امروز: 1399/12/13 | Tuesday 2nd of March 2021
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران تاکید کرد:

ضرورت ایجاد سامانه یکپارچه با همکاریهای چند جانبه/ انعقاد قرارداد با مراکز جدید ارائه خدمت

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران بر یکپارچه‌سازی خدمات الکترونیک تاکید کرد و گفت: تصمیم ما این است که با تعدادی از مراکز جدید مثل داروخانه‌ها و آزمایشگاه‌ها با گفت‌وگو و برخی شروط تعیین شده قرار‌داد داشته باشیم تا توزیع عادلانه‌ای در ارائه خدمت صورت گیرد.  

ادامه مطلب

لزوم کاهش اقلام دارویی غیرضروری در نسخ پزشکان

مدیرکل بیمه سلامت استان یزد گفت: لازم است با تعامل و هم اندیشی اقلام دارویی غیرضروری با هدف مدیریت هزینه‌های درمان در نسخ کاهش یابد.

ادامه مطلب

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت:

بیمه‌ سلامت صد در صد هزینه بیماران تالاسمی را پوشش می‌دهند

مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: بیماران تالاسمی جزو بیماران خاص محسوب می‌شوند که بر اساس قانون باید از خدماتی شامل تزریق خون و داروی آهن‌زدا استفاده کنند و سازمان‌ بیمه‌ سلامت صد در صد هزینه آنها را پوشش می‌دهند.

ادامه مطلب

فاز اول پرداخت 70 درصد اعتبارات فروردین ماه سال جاری به موسسات دولتی دانشگاهی

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت ایران از فاز اول پرداخت 70 درصد اعتبارات فروردین ماه سال جاری به موسسات دولتی دانشگاهی به صورت علی الحساب خبر داد.

ادامه مطلب

پرداخت جدید به ارائه‌دهندگان خدمات تا پایان این هفته / افزایش تعرفه‌های پزشکی برای بیمه سلامت 900 میلیارد تومان بار مالی دارد

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران از پرداخت جدید به کلیه ارائه دهندگان خدمت تا پایان هفته خبر داد و گفت: به منظور حمایت از تولید دارو مقرر شد که 2 ماه از مطالبات داروخانه‌های خصوصی سراسر کشور را پرداخت کنیم.

ادامه مطلب